Nawigacja

Witajcie w serwisie Krew Pępowinowa

Zamieszczono: 6 styczeń

Coraz więcej rodziców w trakcie oczekiwania na narodziny dziecka zastanawia się nad zabiegiem pobrania krwi pępowinowej. Jest to spowodowane tym, iż może okazać się ona ratunkiem dla zdrowia nie tylko dziecka, ale i jego rodzeństwa.

Komórki macierzyste wykorzystuje się w leczeniu niektórych chorób krwi i układu odpornościowego oraz nowotworów. Zdaniem części naukowców już niedługo komórki macierzyste będzie można stosować w medycynie regeneracyjnej do naprawy tkanki mięśniowej, czy też nerwowej.

Stworzyliśmy serwis, abyście mogli znaleźć informacje, które pomogą Wam podjąć tą trudną decyzję. Znajdziecie tu informacje o tym jak wygląda zabieg pobrania krwi pępowinowej, jak przechowuje się komórki macierzyste, a także gdzie znajdują się banki krwi pępowinowej na terenie Polski.

Co to za strona?

Serwis Krew Pępowinowa powstał, abyście mogli znaleźć informacje, które pomogą Wam podjąć tą trudną decyzję, jaką jest pobrania i przechowywanie krwi pępowinowej. Znajdziecie tu informacje o tym jak wygląda zabieg pobrania krwi pępowinowej, jak przechowuje się komórki macierzyste, a także gdzie znajdują się banki krwi pępowinowej na terenie Polski.

Sieć blogów

Jesteśmy stroną wyróżnioną w sieci blogów tematycznych 1oo.pl. Gorąco polecamy zainstalować aplikację Dropbox.

Kanał Informacyjny

Zasubskrybuj nasz kanał RSS